KAÇAR ULUSLARARASI NAKLİYAT

Dağıtım: Ürünlerinizin nihai teslim noktalarına ulaştırılmasında da KAÇAR NAKLİYAT, size güvenebileceğiniz bir ortaklık öneriyor. KAÇAR NAKLİYAT; dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. Üretim noktanızdan müşterilerinize ulaşana kadar geçen tüm süreçte, dinamik rotalarla çoklu nokta dağıtımı ve takibi mümkündür. Buna ilave olarak KAÇAR NAKLİYAT, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcut araç sayısını artırabilecek ve hizmetlerini çeşitlendirebilecek kapasiteye sahiptir.

 

Taşımacılık: Yeni ekonomi kavramı ile birlikte gelişen sınırsız hizmet anlayışı, yeni iş modellerinin de oluşumunu sağladı.Yeni ekonominin, dinamik oyuncusu olan KAÇAR NAKLİYAT oluşturduğu taşıma modelleri ve modern filolar ile parsiyel ve komple ithalat/ihracat taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

 
 
    ÜYESİDİR                                             Copyright ©  2005 Kaçar Nakliyat.com                                       Designed By İnteraktif Tasarım